Odżywki marki BYE!
To odżywki pozwalające osiągnąć maksymalną wydajności!

 

W oferowanych przez nas produktach marki BYE!, dążymy do zapewnienia jak najwyższej jakości, tak abyś osiągnął jak najwyższe wyniki w jak najbardziej naturalny sposób. Dlatego też, składniki z których powstają nasze produkty nie zostały wytworzone w laboratoriach, ale pochodzą z sadów, pól i naturalnych upraw.

Skład produktów został opracowany na podstawie badań naukowych co sprawia, że nasze produkty są innowacyjne, zdrowe i smaczne. Dla nas bardzo ważny jest smak produktu a także możliwość jego pogryzienia. Jeżeli coś nie smakuje najlepiej najczęściej nie masz już ochoty tego więcej razy jeść. Podobnie jest z możliwością pogryzienia suche i trudne do pogryzienia kawałki sprawiają, że trudno jest je spożyć zwłaszcza podczas wysiłku. W związku z tym produkty marki BYE zostały zaprojektowane tak, aby nie tylko były smaczne ale także i lekkostrawne.

Stad też nasza współpraca z holenderskim partnerem Roompot. Chcemy pomóc holenderskim sportowcom uzyskiwać jak najlepsze wyniki !

Podczas badań przeprowadzonych przez firmę BYE w trakcie kilkudniowych wyścigów zauważono, że sportowcy często skarżyli się na bóle brzucha. Biorąc pod uwagę spożywane w trakcie ćwiczeń odżywki naukowcy doszli do wniosku, iż zawierają one duże dawki substancji chemicznych w tym aspartamu.Stąd też pomysł na całkowicie inne produkty, które w swoim składzie zawierają naturalne składniki.

To co stworzyliśmy to gama produktów zawierających naturalne składniki. Pomogą one sportowcom na wszystkich poziomach osiągnąć swoje cele.W BYE wierzymy, że naturalne odżywianie pomaga lepiej usprawniać organizm niż chemicznie przetworzone produkty.
Nie jesteś jeszcze przekonany? Spróbuj naszych produktów. Ich wspaniały smak jest doskonałym tego dowodem!

 

Drzewa dla Wszystkich

Razem dla zielonej przyszłości

Drzewa dla Wszystkich zapewnia więcej i lasów na całym świecie, inwestuje więc w przyszłość naszej planety. Wspieramy fundację sprzedając nasze produkty. Będziemy informować na bieżąco ile drzew dzięki nam i Wam zostało zasadzonych.

 

Więcej informacji

Chcesz być na bieżąco z najnowyszymi wiadomościami? Zapisz się do newslettera

Copyright © 2024 BYE! Wszelkie prawa zastrzeżone

Dystrybucja: Grzemaart