BYE! Endurance Booster

Dostępny smak: Tropikalny i cytrusowy

BYE Endurance Booster to napój energetyczny stworzony na bazie naturalnych składników przeznaczony do użytku podczas długich i intensywnych treningów (około 2 godzin lub więcej).

Endurance Booster zawiera 92% wysokiej jakości węglowodanów a ponadto niezbędne elektrolity i białka. Dzięki zawartej w produkcie formule Booster Endurance, białka L-glutamina,L-tauryna, L-karnityna L-cytrulina zostają szybko wchłonięte dostarczając potrzebnej organizmowi energii, co przyczynia się do zwiększenia wydajności.

BYE Endurance Booster:

  • nie zawiera sztucznych barwników i aromatów,
  • zawiera białka BCAA (szybko wchłaniające się),
  • zawiera wszystkie niezbędne elektrolity
  • Z 1000 gram można sporządzić 8,5 litra napoju izotonicznego ( około 17 butelek po 500 ml każda).

BYE Endurance Booster jest dostępny o smaku tropikalnym lub cytrusowym.

Charakterystyka produktu

BYE! To marka , która zdecydowanie odróżnia się od innych , dzięki oferowanym naturalnym produktom, opracowanym w celu poprawy osiągnięć sportowych. Składniki z których powstają produkty marki BYE  nie zostały wytworzone w laboratoriach, ale pochodzą z sadów, pól i naturalnych upraw. Jeszcze nie jesteś przekonany? Spróbuj naszych produktów. Ich wspaniały smak jest doskonałym tego dowodem!

Zastosowanie i sposób użycia:

Picie napoju energetycznego należy podzielić o ile to możliwe na etapy. Najlepiej spożywać około 300 mililitrów co pół godziny. Można także połączyć spożycie napoju energetycznego z napojem izotonicznym na przemian.

Rozpuść 1,5 miarki proszku (ok 60 gram) w butelce wody o pojemności 500 ml lub 2 miarki (około 80 gram) w butelce wody o pojemności 750 ml.

Dodatkowe informacje:

W
100 gram     % RWS
Energia / Energy
1573 KJ / 376 kcal          
Białka
2 gram           
Węglowodany
92 gram             
w tym cukry
56 gram         21%       
tłuszcze
0 gram             
w tym nasycone
0 gram             
Błonnik
1 gram             
Sód
94 mg        2%     
Wapń
42 mg       3%     
Chlor
28 mg            
Magnez
26 mg           4%   
Potas
24 mg         0,5%    
Fosfor
20 mg           1%      

Składniki:

dekstroza, maltodekstryna, fruktoza, palatynoza i woskowa skrobia kukurydziana, L-cytrulina, kwas cytrynowy, substancja zagęszczająca: guma arabska,substancja słodząca : naturalny tropikalny aromat, naturalny barwnik: beta-karoten, dwutlenek krzemu
Endurance Booster 2000 mg Instant BCAA 4: 1: 1 (L-Leucyna, L-Izoleucyna, L-Walina), L-Glutamina, Mikronizowana L-Tauryna, L-Karnityna, L-Cytrulina

*% RWS dzienne zapotrzebowanie dla osoby dorosłej  (8400 Kj / 2000 kcal).

Przechowywać w suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki. Należy pamiętać o tym że żywienie i suplementy sportowe stanowią uzupełnienie aktywnego i zdrowego stylu życia.

Informacje dla alergików: brak

Drzewa dla Wszystkich

Razem dla zielonej przyszłości

Drzewa dla Wszystkich zapewnia więcej i lasów na całym świecie, inwestuje więc w przyszłość naszej planety. Wspieramy fundację sprzedając nasze produkty. Będziemy informować na bieżąco ile drzew dzięki nam i Wam zostało zasadzonych.

 

Więcej informacji

Chcesz być na bieżąco z najnowyszymi wiadomościami? Zapisz się do newslettera

Copyright © 2024 BYE! Wszelkie prawa zastrzeżone

Dystrybucja: Grzemaart